З'язок з нами 0678702509

Алое - компонент косметики OVi Naturelle!

 Алое - компонент косметики OVi Naturelle!
09/10/19

Алое - компонент засобів OVi Naturelle!
Алое (гель) - один з компонентів косметики OVi Naturelle! Мабуть всі чули про гелі алое - сьогодні він досить популярний. Деякі навіть п'ють його в капсулах. Але ми вважаємо за краще використовувати алое в якості одного з компонентів наших косметичних засобів.
Ми не використовуємо гель алое, придбаний у постачальників. Ми його самі виготовляємо, тому впевнені в його 100% -й якості та натуральності.
Чим же такий хороший гель алое для шкіри обличчя? У його складі є полісахариди, які славляться своїми зволожуючими і протизапальними властивостями. Завдяки їм алое створює захисний бар'єр на шкірі. Більш того, в алое-вера є фітостероли, які заспокоюють свербіння і подразнення, а бонусом - захищають від втрати вологи.
У гелі алое-вера зберігаються біологічно активні сполуки рослини, які багаті вітамінами А, В, С, D, і Е, а ще мінералами - магнієм, калієм та цинком. Всі вони допомагають алое загоювати шкіру.
Гель дає швидке зволоження, яке допомагає відновити захисний бар'єр.
У складі наших засобів присутні певні інгредієнти, які забезпечують окклюзию - здатність шкіри покращено поглинати алое.
Гель алое, в якості одного з компонентів косметики OVi Naturelle:
зволожує та захищає шкіру;
заспокоює та знімає роздратування;
заліковує запалення та постакне;
підвищує еластичність шкіри.

Додати коментар