З'язок з нами 0678702509

Керамічне скло Miron glass

23/6/19

Світові лідери у виробництві та реалізації натуральної косметики одноголосно обирають для своєї продукції упаковку в мінімалістичному стилі темного кольору, яка має специфічну назву - Miron glass. І це зовсім не означає відсутність фантазії у їх дизайнерів і «відчуття клієнта» у маркетологів. Все пояснюється науковими досягненнями, які дозволяють натуральній косметиці бути ще більш ефективною.
Йтиметься про наукові дослідження, пов'язані з фотосинтезом. Вчені довели, що фіолетове скло має здатність блокувати весь спектр видимого випромінювання за винятком трьох хвиль, які є ідеальним «набором» для збереження, наповнення енергією та активізації молекул. Фіолетове скло найкращим чином захищає від руйнівного впливу світлового випромінювання видимого спектру (від синього до червоного), але дозволяє використовувати всі переваги хороших хвиль (фіолетового, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання).
Скло Miron glass було розроблено швейцарським ученим Yves Kraushaar, який після тривалих досліджень прийшов до висновку, що молекулярна структура будь-якого органічного з'єднання постійно активізується і наповнюється енергією під впливом «життєвої фіолетової радіації».
Випромінювання UVA має потужну цілющу частоту, зберігаючи молекулярну життєздатність і структуру вмісту упаковки зі скла Miron glass, відповідає за її збереження від бактерій, цвілі і патогенів.
Використання для розфасовки натуральної косметики упаковки з керамічного скла Miron glass дозволяє:
- захистити продукцію від руйнівного впливу світла - скло має антиоксидантну дію, діє як динамічний фільтр, захищаючи натуральний вміст від шкідливих променів;
- забезпечити проникнення корисних променів, зокрема невидимих ​​оку (інфрачервоні і ультрафіолетові), які мають терапевтичний ефект і підвищують властивості натуральних інгредієнтів;
- дбати про безпеку біофотонів - компоненти, багаті біофотонами, зберігають і примножують свій енергетичний потенціал. Скло Miron не дає біофотонам мігрувати зі скла.
Така упаковка слугує природним консервантом, який забезпечує збереження і биоактивность інгредієнтів, які ми наносимо на свою шкіру. Навіть продукти в склі Miron зберігаються набагато довше. Саме тому ми зробили вибір на користь фіолетового керамічного скла Miron, що виготовляється швейцарською компанією Miron Violetglass.
Адже ще давні єгиптяни використовували тільки фіолетові або золоті контейнери для зберігання своїх масел, настоянок і композицій. Посуд цих кольорів знаходили в гробницях фараонів і заможних людей. Схоже, що алхіміки того часу були добре обізнані про переваги збереження інгредієнтів тільки в певній тарі.

Додати коментар