Связь с нами 0678702509

Отзывы блогеров о нас (KireiKana Ч. 2)

Отзывы блогеров о нас (KireiKana Ч. 2)
26/11/16

                                                   Маска Ovi-Naturelle "Перлинна"

    Що потрібно моїй шкірі для щастя? Та багато всього. Але маски в цьому переліку потреб займають одне з чільних місць. Бо я хочу, щоби знежирювати і тонізували, щоби очищали і освіжали, і взагалі - магію я хочу, а не маску! Від ТМ OVi-Naturelle я отримала перлинну маску  на основі перлинної та бурштинової пудри, яка обіцяє трохи саме тієї магії - очищення, ліфтинг, освітлення, тонізація, матування... і багато всього. Рекомендую почитати повний опис та інструкції щодо використання про у виробника на сайті.

     Маска приїхала до мене в ось такі баночці, яка трохи нагадує НЛО. Спочатку мені видалось, що баночка дуже вже маленька, але насправді маска має легку консистенцію і її треба наносити тонким шаром, тому ось такої невеличкої тари вистачить далеко не на два рази) У маски чисто-білий колір і приємний запах - щось глиняне і квіткове, бездоганне для релаксації та відпочинку.

      Маску рекомендовано наносити на 15-20 хвилин. Завдяки консистенції вона нікуди не розтікається і ви можете спокійно нанести її та займатися іншими справами. По відчуттях - це цілковитий комфорт, жодного пощипування чи неприємних ефектів. Привіт, власникам чутливої шкіри! Вам сподобається) При нанесенні я ще відчуваю в кремовій текстурі пудру - при змиванні вона дає ще мінімальний, та все ж ефект ексфоліанта.

     До речі, про ефект! Він помітний. Він чудовий! відверто кажучи, перші два застосування маска здалась мені більш-менш звичайною - непогана, але й не зіркова. А от вже далі, як мені здалося, ефект почав проявляти себе більше. Перше, що я помітила - шкіра виглядає дуже гладенькою, свіжою та матовою - знежирення на висоті. Також менш помітні пори, а втома накопичена за довгий день, стирається взагалі. Шкіра виглядає не просто собі нормально, а цілковито так "вау-вау!". І хочеться користуватись маскою якомога частіше) Як на мене, то ціна в такої баночки доволі висока за її об'єм, проте економність використання і чудовий ефект її виправдовують. Хочу ще!

https://kireikana.blogspot.com

Добавить коментарий