Связь с нами 0678702509

Отзывы блогеров о нас (KireiKana Ч. 1)

Отзывы блогеров о нас (KireiKana Ч. 1)
16/11/16

Дует від Ovi-Naturelle: Тонік "Чайна троянда" і сироватка "Протизапальна"

   Є у блогера завжди одна проблема: "О, нова баночка! Хочу спробувати!", яка перетікає в : "У тебе вже n нових баночок, куди ще одну?!". Проте, коли в мене з'явилась нагода потестувати косметику Ovi-Naturelle, я забула про блогерську проблему і дуже зацікавилась новинками. Адже українські виробники - це тема, яку я дуже люблю відкривати. Сьогодні "в програмі" - Тонік "Чайна троянда" та сироватка "Протизапальна" від цієї марки.

Коли посилка до мене приїхала, то виявилось, що тонік трохи потік - на жаль, довелося позбутися етикеток на баночках, бо вони мали дуже непрезентабільний вигляд. Настрою це мене не зіпсувало, але просто попереджую, що відсутність будь-якої інформації на тарі - це не особливості марки, це наслідки транспортування) Отож, перейдемо до вмісту моєї посилки!
     Тонік "Чайна троянда" знаходить в невеликій баночці (50 мл) з темного скла - наскільки мені відомо, косметика любить таку тару. До того ж, баночку зручно взяти з собою. Але після біди з етикетками, яку вона мені наробила, я вирішила, що краще триматиму тонік просто в себе на косметичній поличці)
     У засобу дуже приємний, освіжаючий та бадьорий аромат - я вчуваю в ньому найбільше м'яти і цитрусів, а не троянд, але аромат в будь-якому разі гарний. Не містить спирту - радість для шкіри, бо я люблю бережне тонізування).
     Набираю собі на ватний диск - продукт очищає обличчя м'яко, не до скрипу і без пересушення, тому він якраз чудово підійде на осінню пору, коли хочеться вже більше зволоженості та спека відступає. Після нанесення я відчуваю трохи охолодження і якісне знежирення - те, що необхідно моїй шкірі. Засіб дуже комфортний, не подразнює шкіру, пахне приємно - ну що ще бажати?) Я задоволена, шкіра задоволена. Одразу після тоніка наношу сироватку, тому по неї мова піде далі.
     Сироватка"Протизапальна" - як ви вже здогадались з назви, вона повинна допомагати проблемній шкірі, а також покращувати пружність, колір та підтримувати гарний рівень зволоження. Детальніше можете почитати на сайті.
     До слова, лаврова олія, яка на другому місці у списку інгредієнтів, відома як гарний засобі для регенерації шкіри, а також для боротьби проти запалень і почервонінь. Сироватка знаходиться в скляній баночці (10 мл) з дозатором. Дозатор закривається на кришечку зверху, тому випадково натиснути не вийде) Мініатюрний формат гарно підійде і для домашнього використання, і для мандрів, якщо ви, як і я, не можете жити без повноцінного догляду у кількаденних поїздках. Мені сподобався дозатор - він видає рівно таку крапельку, котрої мені вистачає на все обличчя. Сироватка пахне травами і трішки сирістю, загалом аромат трохи специфічний, але мені у мене не викликає негативних емоцій. По консистенції сироватка неоднорідна - нагадує світлу водичку з білими вкрапленнями. Всі розтираються по шкірі при нанесенні) Але перед нанесенням краще збовтнути пляшечку.
     Я використовую сироватку одразу після тоніка і бачу результат, який спочатку мене навіть здивував. Перш за все, шкіра розгладжується, а по-друге - сироватка робить набагато пори менш видимими. А що в мене вони доволі помітні, то такий ефект на вагу золота! Також після нанесення шкіра чудово знежирена. І, як я помітила, вона довше зберігає свіжість та матовість після нанесення макіяжу. Оскільки сироватка протизапальна, тому я з найбільшим інтересом спостерігала за її впливом на існуючі неприємності на шкірі. Проте не помітила на них суттєвого впливу. Але за маскування пор і комфорт я її тепер використовую щоденно. Загалом знайомство вийшло приємним. А ще в мене є маска бренду). Але про неї - наступного разу!


Добавить коментарий